Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

Isabella Boklund

(Ruotsi, 1859-1923)
Isabella Boklund
(Ruotsi, 1859-1923)

ISABELLA BOKLUND, signerad München och daterad 1878.

Vanitasmotiv. 66 x 52 cm.

Smuts, fläckar, smärre färgbortfall, smärre krackeleringar.

Lähtöhinta
4 000 SEK