631152

PENNOR, 4 st, Watermans, Parker, Pierre Cardin.

Watermans reservoarpenna, förgylld, längd 14 cm. Parker resevoarpenna, längd 13 cm. 2 st Pierre Cardin pennor, längd 13 respektiv 14 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestat.

Lähtöhinta
1 500 SEK