Kellot
631315

VÄGGUR, Robert Venturi, "Cuckoo Clock", Alessi, 1986.

lackat trä, märkt Alessi, lod av järn i form av kottar, höjd enbart uret 28 cm.

Ej funktionstestad, mindre repor och bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK