Stephan Sedlacek

(Itävalta, 1868-1936)
Stephan Sedlacek
(Itävalta, 1868-1936)

STEPHAN SEDLACEK, olja på duk. Signerad.

Musikstund. 65 x 86 cm.

Förstärkt dukkant.. Smärre färgbortfall. Stötskada.

Lähtöhinta
8 000 SEK