632767

BESTICKSERVIS, 88 delar, "Focus Steel", Folke Arström, Gense, 1900-talets andra hälft.

Ett par salladsbestick, såsslev, soppslev, ett par serberingsbestick, tolv bordsskedar, tolv bordsgafflar, tolv bordsknivar, tolv förrättsskedar, sex förrätssgafflar, tio smörgåsgafflar, tolv + sex smörgårsknivar.

Bruksslitage, repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK