Muut
633646

BESTICK, 80 delar, stål, "Parad", design Sven-Arne Gillgren 1962, Gense.

8 matskedar. 12 bordsskedar. 14 bordsknivar. 12 bordsgafflar. 9 dessertskedar. 9 smörgåsknivar. 9 smörgåsgafflar. 1 sardingaffel. 2 sillgafflar. 1 marmeladsked. 1 ostkniv. 2 smörknivar. Knivarnas blad av rostfritt stål. Bordsknivarnas längd 19,5 cm.

Slitage och repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK