633857

FÖNSTERLUCKOR, ett par, 19000-talets första hälft.

Bemålat trä. Bredd ca 44 cm, höjd 163 cm.

Slitage, torrsprickor, fuktskador, rost.

Lähtöhinta
1 800 SEK