Johannes Bosboom

(Alankomaat, 1817-1891)
Johannes Bosboom
(Alankomaat, 1817-1891)

JOHANNES BOSBOOM, olja på träpannå, monogramsignerad.

Katadralinteriör med figurer. 24 x 18 cm.

Mindre ytsmuts/oxiderad fernissa.

Lähtöhinta
8 000 SEK