Muut
634096

KRUCIFIX, trä och delvis förgylld brons, 1800-tal.

Några delar troligtvis 1700-tal. Upptill upphängningsögla. Höjd ca 32 cm.

Ytslitage med visst bortfall av förgyllning. Trä med avslag på baksida samt lagning.

Lähtöhinta
3 000 SEK
 Piilota
 Näytä lisää

Important Spring Sale 657

523. An 18K white gold Chopard necklace set with a marquise-shaped diamond ca 1.00 ct ca D/E vvs.
Lähtöhinta
115 000 - 125 000 SEK
Tarjoushistoria
Tämänhetkinen tarjous:
100 000 SEK