Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:
634296

FAT, tenn, Christopher Gabriel Unander, Göteborg, tidigt 1800-tal.

Sklät dekor. Diameter 34,5 cm.

Repor, slitage, bucklor. Smärre anlöpningar.

Lähtöhinta
1 500 SEK