Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
635172

PARTI TENNFÖREMÅL, 5 delar, bland annat Västerås, 1800-tal.

Fyra stycken fat. Diameter 20-28 cm. Stop, locket med dekor av Karl XIV Johan. Höjd 21 cm.

Bucklor och skador. Ställvis repor och slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK