Tina
635941

Rokoko

(Ruotsi)
Rokoko
(Ruotsi)

UPPLÄGGNINGSFAT, tenn, rokoko, Lorens Feiff, Nyköping(verksam 17471760).

Oval form. Bredd 33, längd 39 cm.

Ställvis hårt slitage och repor. Bucklor. Mindre skador.

Lähtöhinta
3 000 SEK