Theodor Valenkamph

(Ruotsi, 1868-1924)
Theodor Valenkamph
(Ruotsi, 1868-1924)

THEODOR VALENKAMPH, olja på duk, signerad och daterad -89.

Marin. 62 x 81 cm. Oramad.

Slitage, pigmentbortfall, repor, skada/hål.

Lähtöhinta
6 000 SEK