ISHINK MED LOCK och VASER, 2 st. Mässing. Richard Ringström, Helsingborg, 1930-tal.

Ishink och vaser med dekor av infällda mynt ishinken även med ringhänklar och lock med knopp i form av flöjtspelande gosse. Höjd 14 resp 26 cm.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK