Fredrick James Knowles

(Yhdistynyt kuningaskunta, 1874-1931)
Fredrick James Knowles

FREDRICK JAMES KNOWLES, akvarell, signerad.

Plöjande man. 21 x 27 cm.

Ej examinerad ur ram.

Lähtöhinta
1 500 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS