Hans Olrik

(Tanska, 1862-1924)
Hans Olrik
(Tanska, 1862-1924)

HANS OLRIK, efter, olja på duk, omkring år 1900.

Porträtt av man iklädd Dannebrogsorden. Stämplad a tergo "Efter H.Olrik af A.Behrends". 130 x 90 cm.

Krackelyr. Repor.

Lähtöhinta
6 000 SEK