Knut Ander

(Ruotsi, 1873-1908)
Knut Ander
(Ruotsi, 1873-1908)

KNUT ANDER, Etsning, signerad och daterad -07 (1907).

"Skördefolk". Plåtstorlek 29,5 x 22,5 cm.

Ej examinerad ur ram. Liten reva på bladets kant. Smärre fläckar.

Lähtöhinta
1 500 SEK