Jugend

(1890-1920)
Jugend
(1890-1920)

VITRINSKÅP, jugend, 1900-talets början.

Rak form med dörrpar. Övre glasade. Längd ca 100, djup ca 44, höjd ca 175 cm. Nyckel finns.

Slitage, repor och stötmärken. Mindre renovering och komplettering, med bland annat senare bemålning. Lås i nederdel fungerar dåligt.

Lähtöhinta
4 000 SEK