Lennart Aschenbrenner

(Ruotsi, Syntymävuosi 1943)
Lennart Aschenbrenner
(Ruotsi, Syntymävuosi 1943)

GRAFIKMAPP, "Grand Palais, Paris", Saga 90. Numrerad 78/150. 1989. Bl a Lennart Aschenbrenner, Curt Hilfon.

Sex serigrafier utgivna av Atelier Landberg, Stockholm: Innehållandes verk av konstnärerna Lennart Aschenbrenner, Curt Hilfon, C.Göran Karlsson, Nils Kölare, L G Lundberg, Harald Lyth. Bladstrl 70x50 och 50x70.

Obetydligt slitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet