August Jernberg

(Ruotsi, 1826-1896)
August Jernberg
(Ruotsi, 1826-1896)

AUGUST JERNBERG, olja på pannå, signerad.

Kvinna i hushåll. 32 x 40 cm.

Krackeleringar, repor, skav längs ramens kant.

Lähtöhinta
3 000 SEK