Johnny Millar

(Ruotsi, 1855-1939)
Johnny Millar
(Ruotsi, 1855-1939)

JOHNNY MILLAR, gouache, signerad och daterad 1923.

Havsklippor i månsken. 22 x 37 cm.

Ej examinerad ur ram.

Lähtöhinta
1 500 SEK