Nicolas de Launay

(Ranska, 1739-1792)
Nicolas de Launay
(Ranska, 1739-1792)

NICOLAS DE LAUNAY, 2 st, etsningar, 1700/1800-tal.

"Qu’en dit l’Abbe?" och "le billet doux" efter verk av Niklas Lafrensen d.y (1737-1807). Bildernas mått ca 45-46 x 31 cm.

Gulnade. Fläckar. Beskurna. Möjligen senare avdrag. Revor.

Lähtöhinta
1 500 SEK