Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

David Klöcker Ehrenstrahl

(Tyskland/Sverige, 1629-1698)
David Klöcker Ehrenstrahl
(Tyskland/Sverige, 1629-1698)

DAVID KLÖCKER EHRENSTRAHL, gravyr, 16/1700-tal.

Karl XI. 50x43 cm.

Fuktmärken, revor, lagningar, gulnat blad.

Lähtöhinta
2 000 SEK