DAGUERROTYPI, 1800-talets tredje kvartal.

Ung kvinna i tankar. Påskrift a tergo. Inramad med röd sammet bakom glas. Fotografiets storlek ca 14 x 11 cm.

Ej examinerat ur ram. Slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK