Harry Baker

(Yhdistynyt kuningaskunta, 1849-1875)
Harry Baker

HARRY BAKER, akvarell, signerad.

Kvarn vid damm. 20 x 30 cm.

Ej examinerad ur ram.

Lähtöhinta
2 000 SEK