640573

MINIATYRORDNAR, 3 st, förgylld metall och emajl, 1900-tal.

Nordstjärneorden, Vasaorden och Finlands Vita Ros orden. Höjd ca 4,5 cm inkl textilband.

Slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK