640593

ORDNAR, 2 st, Lejonorden samt Vita Ros orden, Finland.

Lejonorden med vitemaljerat kors med förgyllt lejon. Rött band. Finlands Vita Ros orden med vitemaljerat kost och förgylld dekor. Blått textilband. Korsens höjd ca 4,5-5 cm. Etui medföljer.

Slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK