640621

ARMBANDSUR, 3 st, Tissot, Spera och Ancre Lyx.

Tissot med förgyllt stavindex. Diameter ca 21 mm. Spera med ljus urtavla. Diameter ca 34 mm. Ancre Lyx med siffror och sekundvisare. Diameter ca 29 mm.

Ej funktionstestade. Bruksslitage. Repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK