Citizen med ljus urtavla, svärtat stavindex, sekundvisare, datumfönster. Ca 37 x 34 mm. Automatic. Tenor-Dorly med röd urtavla, datumfönster. Ca 34 x 39 mm. Automatic.
Ej funktionstestade. Bruksslitage. Repor.