TONY LANDBERG, fotografi, "Vägflicka, Italien 1972",
Signerad och numrerad 1/20. Pigmentutskrift på fineartpapper. Bildyta 75 x 108 cm.
Något vågigt blad. Ej examinerad ur ram.