William Hogarth

(England, 1697-1764)
William Hogarth
(England, 1697-1764)

WILLIAM HOGARTH, efter, 2 st, kopparstick, 1700-tal.

"Chairing the members, Plate 4" respektive "An election entertainment, Plate 1". Bildstorlek ca 54 x 40 cm.

Ej examinerad ur ram. Slitage. Gulnad. Fläckar.

Lähtöhinta
3 000 SEK