Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

William Hogarth

(England, 1697-1764)
William Hogarth
(England, 1697-1764)

WILLIAM HOGARTH, efter, 2 st, kopparstick, 1700-tal.

"Chairing the members, Plate 4" respektive "An election entertainment, Plate 1". Bildstorlek ca 54 x 40 cm.

Ej examinerad ur ram. Slitage. Gulnad. Fläckar.

Lähtöhinta
3 000 SEK