641310

BORDSUR, "Warmink", 1900-tal.

BORDSUR, "Warmink", 1900-tal.

Mahogny med detaljer i gulmetall.
Urtavla märkt "Warmink". Med månfas.
Urverket märkt med etikett Wuba samt no 529497. Nyckel finns.

Bruksslitage. Ej funktionstestad. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
1 500 SEK