Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
641466

LOCKURNA, porslin och brons, Sevres-liknande märke i lock, Paris, troligen sent 1800-tal.

Blå med dekor i brons av lejonmaskroner, rund på fot, höjd 31 cm.

Mindre slitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK