643327

TRÄDGÅRDSURNA, emaljerad metall, rokokostil, 1900-tal.

Dekor av rocailler och stiliserade växter. På svängda ben. Längd 61 cm.

Bruksslitage, rostangrepp och fläckar. Mindre emaljbortfall.

Lähtöhinta
1 500 SEK