Alfred Bergström

(Ruotsi, 1869-1930)
Alfred Bergström
(Ruotsi, 1869-1930)

ALFRED BERGSTRÖM, olja på pannå, monogramsign och daterad -04.

Båtar på vatten. Ca 17,5x24,5 cm.

Duk uppspänd på pannå. Gulnad.

Lähtöhinta
2 000 SEK