Online-teemahuutokaupat
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Huutokauppa:
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Huutokauppa:
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Huutokauppa:
Classical Antiques F757
Huutokauppa:
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:

BISKVIFLICKDOCKA, Armand Marseille 390, Tyskland. 1900-talets första del.

Huvud av porslin. Blundögon. Öppen mun. Kropp av massa. Längd ca 60 cm.

Slitage. Kroppen med krakelerad yta, senare ommålad.

Lähtöhinta
1 500 SEK