644046

STOP, 2 st, 1800-talets andra hälft.

Ett stop i tenn och trä. Ett stop i tenn. Höjd ca 19 respektive 23 cm.

Ytskikt med slitage. Repor och märken. Buckla på lock. Trä med avslag.

Lähtöhinta
1 500 SEK