TÄNDARE, Cartier, Paris.

TÄNDARE, Cartier, Paris.

Vitmetall, med förgylld detalj invid lock. Räfflad dekor. Märkt i botten "Cartier Paris", samt numrerad "43552". Längd ca 2,5 cm, bredd ca 1,5 cm, höjd ca 12,5 cm. I originaletui.

Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
5 000 SEK