644478

GRYTOR, 2 st, Timo Sarpaneva, Rosenlew, Finland, 1900-talets andra hälft.

Rödemaljerat gjutjärn. En med löst handtag i teak. Längd 29.

Bruksslitage. Mindre repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK