KARTA, P. Du Val "l´Europe", efter 1700-tal.

Karta över Europa. Bildstl 39x51 cm.

Gulnad. Fläckar / fuktskador längs kanterna. Beskuren. Ej examinerad ur ram.

Lähtöhinta
2 000 SEK