Sven-Otto Lindström

(Ruotsi, 1883-1932)
Sven-Otto Lindström
(Ruotsi, 1883-1932)

SVEN-OTTO LINDSTRÖM, blandteknik, signerad och daterad 1915

Fiskare i soluppgång. 96x107 cm.

Ej examinerad ur ram.

Lähtöhinta
4 000 SEK