FIGURER, 6 st, trä, bl a Carl-Olof Trygg, 1900-talets första hälft.
Man och kvinnofigurer. En signerad "Olof Trygg 1926". En otydligt signerad daterad 1944. Höjd ca 12-18 cm.
Repor och märken. Skador och saknade delar. Sprickor.
Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?
Lähtöhinta
1 500 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin