PARTI GRAFIK/TECKNINGAR, mest sent 1800-tal och tidigt 1900-tal.

17 delar. Av bla Allan Österlind, Arne Hallin, Waldemar Lindholm, Carl Larsson (efter), Egron Lundgren (tillskriven, osignerad). Varierande format.

Skador. Revor. Fläckar.

Lähtöhinta
1 500 SEK