FILMAFFISCH, litografiskt tryck, "Den Gudlösa Flickan", Rohman, 1929.

"The Godless Girl". Bl a Marie Prevost och Tom Keene. Regi: Cecil B De Mille. J- Olséns litografiska Anst Sthlm. Bildstorlek 100 x 70 cm. Oramad.

Kantslitage. Veck.

Lähtöhinta
4 000 SEK