FILMAFFISCH, litografiskt tryck, "En Världsomsegling under havet", 1954.

"20000 Leagues Under The Sea". Kirk Douglas, James Mason. Walt Disney Productions. Tryckeri AB Småland Jönköping. Bildstorlek 100 x 70 cm.

Ej examinerad ur ram. Kantslitage/skador. Veck.

Lähtöhinta
4 000 SEK