EUROPAKARTA, 1939, tryckt på papper, Bengtssons litografiska, Stockholm.

Hängbar och rullbar med träskenor. 173x192 cm.

Färgbortfall, revor, slitage. Något gulnad.

Lähtöhinta
1 500 SEK