REKLAMAFFISCH, litografiskt tryck, "Velodrom", 1930-tal.

Velodrom. J. Olséns Litografiska Anstalt, Sthlm. Bladstorlek 100 x 70 cm. Oramad.

Kantslitage. Revor. Veck.

Lähtöhinta
2 000 SEK