Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

Max Liebermann

(Saksa, 1847-1935)
Max Liebermann
(Saksa, 1847-1935)

MAX LIEBERMANN, etsning, signerad.

Kvinna med skrivbok. Bildstorlek 19 x 15 cm.

Ej examinerad ur ram. Gulnad. Pappersslitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK