Henry John Yeend King

(Yhdistynyt kuningaskunta, 1855-1924)
Henry John Yeend King

HENRY JOHN YEEND KING, olja på duk, signerad och daterad 94(1894).

Genrescen på åker. 28 x 41 cm.

Smärre fläckar och ytsmuts.

Lähtöhinta
5 000 SEK